Proszę o interpretacje wyników badań u 21-latki

Witam proszę o interpretacje  wyniku ponieważ dowiedziałam się że jestem zdrowa i te badanie jest bez znaczenia i szukam potwierdzenia hol tera i echo opis echo Mała fala zwrotna przez zastawkę trójdzielną , Tętniak przegrody m/przedsionkowej  bez cech przecieku ,oraz hol-ter W trakcie badania rytm zatokowy od 50/min do 171/min, średni 86/min ,bez pauz ,w trakcie wolnej czynności serca - poderwanie odcinka ST -zespół hyperwagotonii 1ESV. 12 SESV, bez  cFAP . jedna sekwencja 9 SESV -115/min- krótki częstoskurcz nadkomorowy Z góry bardzo dziękuje

Szanowna Pani, jeżeli przedstawione zmiany nie są istotne klinicznie to naprawdę nie musi się Pani martwić. Serdecznie pozdrawiam