Przecieranie wewnętrznej ścianki pochwy podczas stosunków a zmiana tabletek

Witam Mam 26 lat, moja partnerka 22. Mamy taki problem, a raczej ona ma, poniewaz w pewnym monecie naszego wspolzycia zaczela jej sie strasznie przecierac wewnetrzna scianka pochwy. Sytuacja wyglada tak: Od czasu naszego poznania sie uprawialismy seks co drugi dzien srednio po 3 razy jednego wieczoru i nie bylo problemu przez 4-5, a teraz przez kolejne 5-6 miesiecy jej, pochwa jest strasznie wrazliwa, szybko sie przeciera, nie dosc ze uprawiamy seks tylko w weekendy ze wzgledu na moją prace, to potrafi odczuwac juz dyskomfort i ją boli, piecze czasami po 3-4 stosunkach. Mimo iz wczesniej byla kilkudniowa przerwa i nic wczesniej nie bolalo. Uzywamy dość czesto nawilzenia aby wyeliminowac otarcia, jej pochwa tez nie ma problemu z jej wlasnym nawilzaniem, naturalnym. Nie wiem czy to ma jakikolwiek zwiazek ale pojawianie sie przetarc pojawilo sie mniej wiecej po zmianie tabletek aktykocepcyjnych z yasminelle na vibin. Czy to moze miec jakikolwiek zwiazek? Albo ma Doktor pomysly co moze byc inna przyczyną? Prosze serdecznie o pomoc i dziekuje za kazdą odpowiedz Pozdrawiam

Piotr Pilarski

Myślę, że przyczyną może być zakażenie. Sugeruję wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam.