Przedłużające się krwawienie po stosowaniu antykoncepcji hormonalnej z powodu poronienia

Witam. 21 lipca br. skonczylam brac tabletki antykoncepcyjne(Ovulan 75mg) i tak od 22 lipca krwawie i konca nie widac. Boje sie ze bede krwawic tyle co po wyciagnieciu wkladki mireny( krwawilam prawie 3 tyg.).Bralam leki te z powodu poronienia ktore mialam rok temu( rozpoznanie kliniczne-reszki po poronieniu CII 8 Hb,d, a wyniki badan hispatologiczny to mola hydatidosa incompleta). Ile po tych tabletkach moge jeszcze krwawic? Pozdrawiam i dziekuje za odp.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.