Przepuklina przeponowa i duszności

Witam i mam przepukline przeponową miałem to już wykryte jak miałem 16 lat ale się nie przejmowałem i nic z tym nie robiłem bo nie dawało żadnych znaków więc ćwiczyłem na siłowni też nic kompletnie wszystko dobrze aż wziołem kreatynę i po zażyciu nagle taka fala gorąca oddech się zatrząsł i zaczęło mnie ściskać w klatce i duszność i strasznie mocne kołatanie serca w żołądku serce biło mi pulsem 150siedząc sprawdzałem.Czy będę miał operacje ? mały wysiłek jest już problemem duszność itp

Witam,
opisane dolegliwości wystapiły po wzięciu kreatyny więc nalezałoby zastanowić sie nad jej braniem , udac się do lekarza i porozmawiać o tych dolegliwosciach , może trzeba zrobić badania .
Pozdrawiam