Przesunięcie okresu u 54-latki

DZIEN DOBRY NADAZA MI SIE NIESPODZIEWANY WYJAZD NA WYSPY KARAIBSKIE I W TYM CZASIE SPODZIEWAM SIE MIESIACZKI,CZY JEST MOZLIWOSC PRZESUNIECIA OKRESU O MIESIAC?MAM 54 LATA , MIESIACZKI SA REGULARNE OGOLNIE JESTEM ZDROWA.DZIEKUJE.

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że tak. A czy przyjmuje Pani antykoncepcję? Proszę udać się do ginekologa celem odpowiedniego postępowania.