Przewlekłe zapalenie zatok obocznych nosa i krzywa przegroda nosowa a leczenie

Choruję na przewlekłe zapalenie zatok obocznych nosa (bezpowietrzne zatoki: czołowa i sitowa stwierdzona w wyniku TK głowy). Stwierdzona także krzywa przegroda nosowa. Dodatkowo podwyższone leukocyty, w rozmazie r. przewlekła eozynofilia od ponad pół roku (6-13%, jakieś 6-8 miesięcy). Objawy to: zawroty i bóle głowy, bóle stawowe, bezsenność, skórne odczyny alergiczne (plecy, głowa), świąd skóry, nadwrażliwość na światło, znużenie, senność, depresja. Jak powinno przebiegać prawidłowe leczenie?

Dzień Dobry Panu,

Celem uzyskania odpowiedzi na Pana pytanie, zapraszam Pana do osobistej konsultacji laryngologicznej.
O skierowanie do laryngologa, proszę poprosić lekarza pierwszego kontaktu.

Z pozdrowieniami,
Irena Mielnik-Madej