Przezierność karkowa w 13. tc wynosząca 3,1 mm
czy przezierność karkowa w 13 tc wynosząca 3,1 mm to powód do denerwowania się?

KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Jest to wynik nieco powyżej granicy normy. Proponuję wykonac ponownie badanie u lekarza z Certyfikatem Sekcji USG PTG lub FMF.