Przyjęcie dwóch tabletek jednego dnia a konieczność dodatkowego zabezpieczenia

Witam, zawsze brałam tabletki regularnie, jednak coś mi się pomieszało i wzięłam dwie tabletki jednego dnia czyli skończyłam opakowanie dzień wcześniej (w czwartek,a nie piątek). Czy po 7-dniowej przerwie (rozpocznę branie tabletek w piątek) mogę od razu współżyć czy powinnam przez pierwszy tydzień stosować jeszcze inne zabezpieczenie?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej tak to będzie wyglądało, nie ma powodów do obaw.