Przyjmowanie leku Femoston z powodu braku miesiączki u 52-latki

ostatnia miesiączka była 29 03 2014r powinna następna wystąpić ok.26.04.2014r , ale nie wystąpiła .Dlatego z polecenia lekarza zrobiłam badania .05 05..2014 FSH - 35.66mlU/ml a estradiol 193,7 pg/ml . Lekarz polecił zażywać Femoston , w ulotce pisze że stosować go gdy upłyneło od ostatniej miesiączki 6 miesięcy. Dodam że wcześniej zażywałam Regulon od 2013 do lipca 2013 , potem lekarz kazał zrobić przerwę ..Okres występował regularnie. Dodam że mam 52 lata.. Dziękuje.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji proszę postąpić zgodnie z zaleceniami lekarza.