Radykalna nefrektomia metodą laparoskopową z powodu raka chromofobowego

Dzień dobry, pyt. dotyczy mojej mamy 59 lat. W 2013 r. przebyła radykalną nefrektomię - metodą laparoskopową, z powodu raka chromofobowego. W 2014 w kontrolnym usg i tk jamy brzusznej, stwierdzono obecność zorganizowanego krwiaka w loży po nerce. W 2015 roku w dwóch kontrolnych badaniach usg jamy brzusznej nie wykazano groźnych zmian. W maju 2016 roku miała kontrolne tk jamy brzusznej, w loży po nerce lity hypodensyjny obszar, nie wzmacnia się po podaniu kontrastu co to jest?

Witam , jak wyobraża sobie Pani postawienie przeze mnie na odległość rozpoznania - 'co to jest"?! . Nie podejmuje się stawiania diagnoz na zasadzie domysłów , czy gdybania!!! Prosze koniecznie zglosić sie do lekarzy leczących dotychczas!!! zżurawski