Refluks i brak apetytu u 3-miesięcznego dziecka

Witam.moj 3 miesieczny synek cierpi z powodu refluksu,duzo sie slini robi rzadkie kupki w roznych kolorach z domieszka sluzu.rowniez odkrylam ze ma wystajace zebro ktorego wczwniej nie bylo.jest placzliwy,nie jest skory do jedzenia.zjada gora 100ml.rowniez w okolicy potolicy ma wyczyluwalne male guziczki przesuwajace sie pod skora.lekarza w anglii odmawiaja badan.bardzo sie martwie gdyz przeczytalam ze problemy gastryczne to preludium do autyzmu.czy to prawda?oprocz tego nie chce lezec na brzuch

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć należy wykonać badanie lekarskie. Proszę udać się do lekarza pediatry.