Rozpoczęcie stosowania tabletek antykoncepcyjnych w połowie cyklu i bolesny stosunek

Tabletki anty zaczęłam brać 2 miesiące temu. 1 opakowanie zaczełam mimo braku okresu od 2 miesiecy więc który dzień cyklu to był nie mam pojęcia (na pewno nie byłam w ciąży), skończyłam 1 opakowanie, wystąpiło krwawienie, zaczęłam 2 i mniej więcej w połowie 2 opakowania raz współżyłam dodatkowo się zabezpieczajac, stosunek był bardzo bolesny i potem lekko krwawiłam. 5 dni pzred skońzceniem opakowania wystąpiło skąpe krwawienie i lekkie bóle i trwa do dziś (3 dzień przerwy). Co to moze byc?
KOBIETA ponad rok temu

Marek Pabian

Na to pytanie nie mogę odpowiedzieć. Konieczna jest wizyta u lekarza.