Rozprzestrzeniająca się wysypka na całym ciele

Mam dziwną wysypkę na ciele. Z początku pojawiła się tylko na brzuchu z czasem dostrzegłem i na stopie w okolicy kostki. Obecnie jest na dolnych partiach nóg za kolanem, na plecach oraz ramionach z dłońmi łącznie. Wysypują swędzi jakiś czas po ciepłym prysznicu, jeśli nie smaruje kremem (lekarz przepisał mi kremy takie jak: Tretinoin Cream, Elidel, Tormentiol, Clotrimazolum) najbardziej dziala Tretinoin a reszta praktycznie nie działa. Azs wykluczone. 2-3 miesiące brałem fluconazol w tabletkach
Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety w ramach porady internetowej nie mam możliwości bezpośredniej oceny opisanych zmian, co oznacza, że nie jestem w stanie postawić konkretnej diagnozy. Z zamieszczonego opisu wynika jednak, że jest Pani pod opieką dermatologów. Proszę zatem postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.
www.lenartowiczclinic.pl