Swędzące pryszcze na całym ciele

Od miesiąca pojawiają się na moim ciele swędzące pryszcze. Niektóre z nich puchną i bolą, a następnie po 4 dniach giną. nie rozdrapuję ich. One powstają przeważnie po nocy. Dodatkowo swędzi mnie skóra całego ciała. Fenistil daje chwilową ulgę. Pozdrawiam Ewa

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl