Rozsiane zmiany naciekowe w krezce jelita w wyniku TK

Mam pytanie co oznacza ten wynik i co to oznacza czy można coś o tym powiedzieć oraz czy są wskazane jakieś badania (sam we włąsnym zakresie wykonałem TK bo onkolog uznał to za zbędne ): "W krezce jelita cienkiego widoczne niejednorodne rozsiane zmiany naciekowe z których największa po stronie prawej ma wymiary 28 x 18 mm" W styczniu 2014 miałem hemikolektomię prawostronną (usunięcie jelita grubego bez odbytnicy)

Zmiany naciekowe mogą być zarówno związane z chorobą podstawową jak i ze stanem zapalnym. Nie wiem, na jakim etapie leczenia Pan się znajduje, trudno wskazać odpowiednie postępowanie. proszę skontaktować się ze swoim lekarzem leczącym.

proszę z tym wynikiem koniecznie udać się do onkologa prowadzącego!!! Wynik może świadczyć o postępie choroby (chociaż nie musi) , zż