RTG kręgosłupa po usunięciu jądra miażdżystego
KOBIETA,36LAT PO USUNIECIU JADRA MIAZDZYSTEGO 9 LAT TEMU. CZYKONIECZNA JEST KOLEJNA OPERACJA?AKTUALNY WYNIK TK:L2/L3 NIEWIELKIE UWYPUK.KRAZKA MIEDZYKR BEZ UCISKU NA W.OPON. L3/L4 UWYPUKLENIE CALEGO KR.MIEDZYKR Z UCISKIEM NA WOREK OP. L4/L5UWYUKLENIE CALEGO KR.MIEDZ Z UCISKIEMNA WOREK OP I NERWY RDZENIOWE.PRAWY KORZEN L5 W OBREBIE KANALU KREGOWEGO POGRUBIALY DO 10MM Z UCISK NA WOREK OP.LEWY KORZEN L5 O SZER 6,3MM.WYROWNANIE LORDOZY LĘDŹWIOWEJ.ZWEZENIE PRZEST MIEDZYKR L3/L4 Z OBEC OSTEAFITOW NA KR

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Na podstawie samego wyniku badania nie jest możliwe zakwalifikowanie do operacji. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.