Seks w 5 miesiącu ciąży

witam jestem w 5 miesiacu ciąży i współżyje ze swoim mężem i za kazdym razem mam 3 błonki i nic sie nierozszerza.dlaczego?prosze o pomoc.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie bardzo rozumiem co ma Pani na myśli. Nie mniej jednak podczas prawidłowo przebiegającej ciąży możecie z partnerem cieszyć się seksem. Stosunki płciowe w żaden sposób nie wpływają negatywnie na przebieg ciąży.