Silne bóle nasilające się z silnymi skurczami mięśni i wykrzywianiem palców

Od 7 lat mam częste bóle głowy. Początkowo były one częste trwały nawet do miesiąca jednak nie były zbyt bolesne neurolog stwierdził że to migreny. Z czasem bóle się zmieniły, bolało mnie czoło i miałam "ataki"(bardzo silne bóle nasilające się z silnymi skurczami mięśni i wykrzywianiem palców u dłoni, ból malał po zwymiotowaniu) teraz znowu się zmieniły. Bolą mnie oczodoły tak że z bólu wymiotuje, ból przechodzi tylko po zastrzykach na pogotowiu. To dalej są migreny czy już nie?

Do pełnej konsultacji neurologicznej,
Konieczna pełna ocena stanu zdrowia; inne obciażenia, leki; wyniki badań lab;
Jaki tryb zycia, stresy, posiłki, sen, ? stan ogólny?
Pozdrawiam