Silne pieczenie podczas oddawania moczu

Witam. Mam 21 lat. Od dwóch dni podczas oddawania moczu towarzyszy mi ból podczas sikania w okolicach żołędzi. Otóż jest to silne pieczenie, aż nieraz chce się prawie płakać. Co to może być?
21 LAT ponad rok temu
Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Pańskie objawy mogą sugerować stan zapalny cewki moczowej. Jednakże aby postawić jednoznaczne rozpoznanie konieczne jest badanie fizykalne i ewentualne badania dodatkowe.

Proponuję skonsultować problem z urologiem bądź lekarzem rodzinnym.

Redakcja abcZdrowie.pl