Silny ból nogi po operacji kręgosłupa lędźwiowego

Jestem miesiac po operacji dyskopati kregoslupa ledzwiowego po prawej stronie i mimo ze zarzywam leki przeciwbolowe strasznie boli mnie prawa noga lacznie z dretwieniem stopy i palcowprawej nogi.Bol jest tak uporczywy ze mam nieprzespane noce ,boli mnie udo ,ludka lacznie ze stopa.Leki przeciwbolowe pomagaja mi na krotko i utykam na prawa noge poniewaz niemoge swobodnie postawic stopy .Prosze o odpowiedz co morze byc przyczyna tych objawow.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę konieczne zgłosić się do swojego lekarza. Koniecznie trzeba przeprowadzić badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie postępowanie.