Sine nogi i swędzenie nóg w pozycji stojącej

Witam. Mam 19 lat. Od jakiegoś nasila się u mnie następujący problem - otóż kiedy stoję nieruchomo , bądź rano robię zwykłe , codzienne czynności w pozycji stojącej moje nogi robią się sine (od kolan do kostek) a stopy czerwone i bardzo mnie swędzą. Nie wiem co to może być , czy to coś poważnego ?Jeśli tak , to do jakiego lekarza powinnam się kierować ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.