Siniaki na skórze, przemęczenie i brak okresu

Witam.Ostatnio zauważyłam zwiększoną liczbę siniaków na ciele, teraz poznikały ale zmartwiło mnie to.Mineło 8 dni od spodziewanej miesiączki-okresu brak, wykonywałam testy-negatywne, ale wykluczam ciążę-jest mało prawdopodobna, nie mam żadnych objawów, jestem jedynie trochę przemęczona i mój mocz jest pomarańczowy.Codziennie jem ok 150g piersi z kurczaka, żadnego innego mięsa więcej. Może to coś z żelazem? Lekarza mam umówionego dopiero za 2 tyg. niestety. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Katarzyna Szymczak

niestety bez badania nie da się postawić diagnozy, na pewno konieczne będą podstawowe badania krwi :morfologia, czasy krzepnięcia i próby watrobowe, być moze usg.
pozdrawiam