Skąd ten ból w klatce piersiowej?

Od kilku dni odczuwam ból z lewej strony, w klatce piersiowej. Ból nie jest bardzo silny, ale dokuczliwy. Co mi może dolegać? Mam 23 lata.
23 LAT ponad rok temu

Witam.

Przedstawiono zbyt mało informnacji na temat charakterystyki bólu, by móc wypowiadać sie odnośnie potencjalnej choćby jego przyczyny. Etiologii jest bardzo dużo, włączając pochodzenie ze ściany klatki piersiowej - kości, mięśnie - ponadto, płuca, opłucna, serce etc. Wskazana wizyta u lekarza, który przeprowadzi dokładny wywiad i zbada Pana.

Pozdrawiam