Skoki ciśnienia, kołatanie serca i drętwienie rąk u 47-latki

Mam 47 lat Ostatnie kilka dni mam puls na poziomie 54, ciśnienie raz 137/68, raz 107/68, kołatanie serca i ogólnie złe samopoczucie. Zdarzyło mi się drętwienie palców u rąk. Jest mi też przeważnie zimno, szczególnie przed miesiączką. Mogę prosić o jakieś wskazówki

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego , po bezpośrednim badaniu oraz zapisie ekg bedzie mozna coś więcej powiedzieć.