Skoki ciśnienie po usunięciu tarczycy

Mam 56 lat, dwa tygodnie temu usunięto mi tarczycę z powodu guzków na nie się znajdujących. Od tego czasu chwilami występują u mnie sporadyczne skoki ciśnienia. Czym to może być spowodowane i co powinienem zrobić aby to zniwelować.

Aleksander Ropielewski

Najpewnie wynikaja one z zaburzeń hormonalnych po usunięciu tarczycy. Sugeruję kontakt z kardiologiem i wykonanie badania poziomu wapnia we krwii.