Skuteczność komputerów cyklu

Witam Mam pytanie na temat komputerów cyklu, czy rzeczywiście mają taką skuteczność jak podaje producent.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, producenci tych urządzeń podają bardzo wysoką skuteczność lecz należy pamiętać, że są one przeciwwskazane wg producenta także u kobiet, które mają jakąkolwiek nieregularność cyklu, wahania temperatur, zespół policystycznych. Jednym słowem trzeba mieć bardzo regularne cykle bez jakichkolwiek innych problemów zdrowotnych co jest w praktyce często bardzo trudne do osiągnięcia. Pozdrawiam.