Spowolnienie metabolizmu a udar mózgu

Witam! Mam 37 lat, po udarze mozgu czerwcu 2013. Sprawnosc odzyskalam prawie calkowicie. Jednak w maju tego roku nagle drastycznie spawolnil moj metabolizm. Tyje po zjedzeniu malej kanapki. Tarczyca sprawdzona, wszystko ok. Co jeszcze powinnam sprawdzic?
Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, można sprawdzić ewentualnie cały panel hormonalny i wykonać badanie obrazowe układu nerwowego. Trzeba też zważyć czy jest Pani w takim samej aktywności fizycznej co wcześniej. Pozdrawiam.