Czy po udarze mózgu mogę napić się alkoholu?

Witam serdecznie jestem 3 miesiące po lekkim udarze mózgu, wszystko wróciło do normy, nie mam skutków ubocznych, biorę codziennie aspirynę. Czuję się bardzo dobrze, zbliżają się święta czy ja mogę napić się trochę alkoholu okazjonalnie w niewielkiej ilości? Proszę o odpowiedź
MĘŻCZYZNA, 46 LAT 5 miesięcy temu

Wiele zależy od leków, które Panu przepisano. Proszę dokładnie zapoznać się z ulotkami, żeby wykluczyć potencjalne interakcje z etanolem. Jeżeli takich nie będzie, może Pan spokojnie spożyć niewielką ilość alkoholu.