Spóźniający się okres po pettingu z chłopakiem

17.09 uprawiałam z chłopakiem petting. 2 razy członek we wzwodzie otarł się o wargi srom. (nie współżyliśmy). Partner miał wytrysk na moje piersi. Okres spóźnia się prawie 2 tyg. Ostatnio bolą mnie piersi i wyskoczyły mi na twarzy krosty jak przed okresem ale go nie mam. Przez tydz. miałam kłucie w okolicach jajników, nerek, na wys. bioder, pępka. Mam żółty/jasnozielony śluz, czasami też przezroczysty/biały o kwaśnym zapachu. Od 2 tyg. żyję w OGROMNYM stresie bo boję się że to ciąża. Pomóżcie!!!

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie opisanych objawów potwierdzić lub wykluczyć ciążę. W tym celu proszę wykonać test ciążowy. Ze względu na objawy sugeruję także konsultację ze specjalistą ginekologiem.