Spóźniający się okres po współżyciu bez zabezpieczenia

Witam! od 7dni spóźnia mi sie okres. Współżyje z partnerem bez zabezpieczenia i przeważnie mam regularne miesiączki. Obawiam sie że jestem w ciąży, gdyz od paru dni miewam mdłosci,często oddaje mocz,mam podwyzszona temperature. Jednak 3dni temu zrobiłam test i wyszedl negatywnie. Dzisia dostalam ostrego bolu w podbrzuszu,dokladnie jakby jajnik,ból nie do wytrzymania i zaraz po tym zaczął wydobywać się z pochwy brązowy śluz,zrobiłam 2 test i znów wyszedł negatywnie. Nie wiem co to może być

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Najprawdopodobniej są to objawy krwawienia miesiączkowego. W razie wątpliwości proszę zgłosić się do poradni ginekologicznej celem wykonania badania beta hcg z krwi obwodowej.