Spóźnianie się miesiączki i pierwszy niepełny stosunek z prezerwatywą

w czerwcu probowalem wspolzyc z moja dziewczyna , jednak ona bala się i przestalem . nie mielismy z tego przyjemnosci . Prezerwatywa byla czysta . miala caly czas okres , w tym miesiacu spoznia jej się 3 dni i urusł jej brzuch . moze być to ciaza ? moze prezerwatywa miala malą szczelinę i cos jednak przelecialo ???????

Witaminy w ciąży

Milena Lubowicz

Ryzyko ciąży teoretycznie istnieje, chociaż jest bardzo niewielkie. Gdyby miesiączka się nadal nie pojawiała proponuję wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się z dziewczyną do ginekologa, po badaniu będzie można stwierdzić występowanie ciąży. Bez badania lekarskiego, na podstawie samego opisu nie można nic więcej powiedzieć.