Spuchnięty i lekko siny penis u męża po stosunku

Witam. Wczoraj z mężem uprawialiśmy seks i chyba zbyt ostro. Zaczął go pobolewać penis, więc musieliśmy zakończyć. Penis bardzo spuchnął i zrobil się lekko siny, a dzisiaj rano jest prawie cały bardzo siny i nadal tak spuchnięty. Poza tym mąż normalnie oddaje mocz i nie odczuwa bólu. Co to może być i co należy zrobić? Czy konieczna jest wizyta u lekarza czy to samo minie?

Witam Panią,

Proszę żeby mąż zgłosił się do urologa w trybie pilnym !!! Nawet na dyżur urologiczny. Mogą to być zaburzenia przepływu krwi w obrębie prącia, reakcja alergiczna lub innne kwestie medyczne które trudno diagnozować na poziomie portalu internetowego.

Pozdrawiam!