Starania o dziecko po usunięciu mięśniaka macicy

Mam pytanie. Staram sie z partnerem o dziecko. Jestem po usunieciu miesniaka macicy. Mam 35lat i 1dziecko z poprzedniego zwiazku. O dziecko stram sie juz od ponad 2 lat. Badania sa ok jak i moje jak i partnera. Prosze mi powiedziec czy sa jakie tabletki na to by pomoc naturze. Pozdrawiam
35 LAT ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W zaistniałej sytuacji warto najpierw ustalić przyczynę tego stanu. Oczywiście można stosować leki stymulujące owulację jednak ten proces terapeutyczny wymaga nadzoru ginekologa.