Stosowanie antykoncepcji hormonalnej podczas wymiotów i biegunki

Witam. Czy przy stosowaniu tabletek Naraya Plus podczas wymiotów oraz biegunki muszę przyjmować od razu kolejną tabletkę czy mam stosować je normalnie.

Witaminy w ciąży

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli wymioty lub biegunka wystąpią do 4-5 godzin od przyjętej tabletki, koniecznie powinna Pani zażyć dodatkową tabletkę. O szczegółach proszę poczytać w ulotce - jest tam wszystko dokładnie wyjaśnione.