Stosowanie błonnika w ciąży

Dzień dobry, Dziś rano zrobiłam test ciążowy i wyszedł mi pozytywnie. Do tej pory piłam dość sporo herbaty pu-erh i przyjmowałam błonnik przed niektórymi posiłkami. I mam pytanie, czy ja w ciąży mogę nadal pić tą herbatę i przyjmować błonnik lub inne preparaty zmniejszające apetyt np siemię lniane? Ponadto jestem w trakcie kuracji takimi lekami jak luivac 3 mg i mycosyst 200 mg. Czy mogę kontynuować przyjmowanie tych leków, czy powinnam je odstawić?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę odstawić leki. Siemię lniane jest ok. Proszę uważać na niektóre herbaty ziołowe, unikać zielonej herbaty. Czarna, biała, czerwona mozna pic.