Stosowanie Clen Burexin a tabletki antykoncepcyjne

Czy CLEN BUREXIN (Ekstrakt zielonej kawy(10% ACG)900mg,Ekstrakt zielonej herbaty(55% EGCG)540mg,L-tyrozyna500mg Ekstrakt Ostrokrzewu paragwajskiego200mg,Kofeina bezwodna200mg,Kwas pantotenowy200mg,Ekstrakt,Korzenia Imbiru120mg Pieprz kajeński100mg Ekstrakt pieprzu czarnego12mg) oraz isotonic ISOSTAR ( cukier, syrop glukozowy, kwas cytrynowy,cytrynian sodu, fosforan wapnia, węglan magnezu, chlorek sodu, chlorek potasu, kwas askorobinowy, )obniżają działanie tabletek antykoncepcyjnych?

Aleksander Ropielewski

Nie ma przeprowadzonych badań stwierdających interakcje pomiędzy wymienionymi przez Panią substancjami, a środkami antykoncepcyjnymi.