Stosowanie leków antydepresyjnych przy antykoncepcji

Witam, jestem 29-letnią kobietą. żelazo w surowicy 280, TIBC 436, %saturacji 57,5%. Wszystko inne w normie. Nie przyjmuję żadnych suplementów z żelazem oraz unikam żelaza w diecie. Przyjmuję doustne środki antykoncepcyjne a od 4m-cy leki antydepresyjne. Dostałam skierowanie na oddział hematologii w celu dalszej diagnozy, ale lekarz dyżurujący odmówił mi przyjęcia do szpitala.Czy jest jakiś poziom złych wyników aby można mnie było zakwalifikować do hospitalizacji???

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest dalsza diagnostyka, proszę koniecznie udac się do lekarza hematologa, byc może można wykonac badania w poradnii.