Stosowanie leków Mirtagen i Nexpram na raz

Jestem po swojej pierwszej wizycie u psychiatry, dostałam leki Mirtagen 15mg(wieczorem) i Nexpram 10 mg(rano). Mam pytanie, co to są za leki i czym skutkuje połączenie ich? Jestem otyła i boję się, że waga jeszcze mi podskoczy. Podczas wizyty nie zapytałam, następna za 4 tygodnie.Po jakim czasie powinnam czuć poprawę?

Rzeczywiście, u niektórych osób leki, zwłaszcza Mirtagen, mogą spowodować wzrost apetytu. Dawka jednak jest mała i objaw ten nie musi wystąpić. Należy w tej sytuacji kontrolować ilość a przede wszystkim kaloryczność posiłków. Czasami nadwaga jest spowodowana depresją. W takiej sytuacji leki mogą pomóc w kontroli wagi.