Stosowanie luteiny i brak skoku temperatury

Mam pytanie odnośnie luteiny!hormonu w tabletkach. mam dzis 17 dzień cyklu i jeszcze nie miałam skoku temperatury a wczoraj zalecono mi zazywanie luteiny. Czy zwiazku z tym nie bede miała owulacji?czy luteina zatrzymuje owulacje?

Aleksander Ropielewski

Luteina powinna wspomóc owulację, prosze ją przyjmować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.