Stosowanie Trioxalu na grzybicę pochwy

Witam, lekarz ginekolog zdiagnozował u mnie grzybicę pochwy. Zostały mi przepisane tabletki Trioxal, krem Gynazik oraz Pimafucin. Za około 2-4 dni powinno u mnie wystąpić krwawienie z odstawienia tabletek antykoncepcyjncych. Czy podjąć leczenie od razu bez względu na możliwe krwawienie czy zaczekać do momentu przyjmowania nowego blistra tabletek? Nie mam możlwiości kupna nowych tabletek od razu i pominięcia białych.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli objawy nie są bardzo uciążliwe, powinna Pani poczekać do zakończenia krwawienia.