Stosowanie Vibin Mini a luźne stolce

Mam pytanie odnośnie antykoncepcji hormonalnej. Przyjmuje Vibin mini. Dziś o godz 19:30 przyjęłam 8 tabletkę różową. Ok 21 dostałam lekkie rozwolnienie, Dodam że jakoś 6 dni temu kochałam się z chłopakiem i pękła gumka. Czy jest potrzeba wzięcia dodatkowej tabletki z drugiego opakowania w celu podtrzymania ochrony?

Lek. Katarzyna Szymczak

Ochrona może być zmniejszona, ale prawdopodobieństwo ciąży jest niewielkie.
Pozdrawiam