Stosunek podczas krwawienia z odstawienia a zaprzestanie stosowania tabletek antykoncepcyjnych

Witam. W czwartek wziełam ostatnia tabletkę anty (Daylette) Dostałam okres z odstawienia , w piątek i dzisiaj kochałam się z meżem bez zabezpieczenia w trakcie tego wlasnie krwawienia. Czy jest mozliwosc zajscia w ciaże w trakcie jego trwania? Dodam,że nie zamierzam przyjmować kolejnego opakowania tabletek

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wskazana jest konsultacja z ginekologiem. Ciąża jest bardzo prawdopodobna.

Pozdrawiam
Lek. Paweł Baljon