Suchość pochwy a stres u 18-latki

Przez kilka dni odczuwalam suchosc pochwy, stosowalam zel do mycia miejsc intymnych i dzisiaj pojawila sie sladowa ilosc bialawego sluzu. Dodam ze zaraz powinnam dostac okresu. Boli mnie brzuch, ogolnie objawy miesiaczki. Moje hormony sa dosyc "szalone" okresu czasami nie miewalam 2-3 mies, mam guzki w piersiach (lekarz powiedzial, ze to tkanka tluszczowa i rozklada sie nierownomiernie bo jest jej za duzo) Ostatnio mialam duzo stresow, co to moze byc?

Lek. Tomasz Budlewski

Stres może być przyczyną suchości pochwy. Ale przy całości objawów sądzę, że konieczne jest rozszerzenie diagnostyki i wykonanie rozszerzonych badań. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie,