Suchy kaszel w nocy i osłabienie

Witam Od dwoch tygodni meczy mnie straszny kaszel suchy najbardziej nocą ogólne rozbicie i osłabienie brak gorączki ból pleców poprostu tak jak bym miał grype. Byłem 3razy u lekarza dostałem pencyline poprawa była na 3 dni pozniej zmienił mi na antybiotyk o szerszym spektrum działania ale dalej zero poprawy , miałem robiony test krwi i wyszło że to jakaś infekcja. Troche zaczynam się obawiać że zwykłe przeziebienie trwa tak długo . Pozdrawiam Artur
Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Pana objawy wskazują na infekcję dróg oddechowych. Proszę zatem stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego i przyjmować zalecone antybiotyki a objawy powinny wkrótce ustąpić. Gdyby się tak nie stało, być może konieczna będzie hospitalizacja i leczenie dożylne.