Swędzenie i bóle w pięcie

Na początku była to tylko lekko swędząca pięta, 2 dni później pięta ta zaczęła mnie boleć. Boli mnie przy chodzeniu do teraz i sprawia mi kłopoty w chodzeniu. Na dodatek zaczynam odczuwać ból również w drugiej pięcie + mam spuchnięte po 3 palce w każdej ze stóp (pomijając duże palce i te zaraz obok). Zdarza się, że co jakiś czas mnie swędzą i bolą jak zginam. Dodam, że mam siedząca pracę, a w pracy zimno. Co o tym sądzić? Mam udać się do lekarza? Proszę o odpowiedź i z góry dziękuje. Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania nie jestem pewien co może być przyczyną Pani dolegliwości, dlatego sugeruję kontakt z lekarzem.