Swędzenie i pieczenie wejścia do pochwy

Witam, od dwoch tygodni po dniach plodnych zaczelo mnie swedziec i piec wejscie do pochwy, lecz po 5 dniach ustapilo, jednak moj sluz nie jest taki jak zawsze, jest, ale nie czuje go jak zwykle, a przewaznie mialam obfity i jak wyschnie jest koloru bialego, moze troszke zoltego, jakbym korektorem popisala sobie majtki. Dzis powinnam dostac okres, lecz go nie ma. Czuje sie jakby zaraz mial byc. Czy to infekcja z taka wydzielina?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą wskazywać na infekcję dróg rodnych. Proszę udać się do lekarza ginekologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.