Szansa na dziecko po zabiegu usunięcia żylaków powrózka nasiennego

Witam Mam 27 lat i miesiąc temu miałem przeprowadzoną operację usunięcia żylaków powrózka nasiennego. Rany ładnie się zabliźniły , ale martwi mnie jedna sprawa. Mianowicie jądro nadal jest opuchnięte i w górnej części lewego jądra wyczuwam malutki guzek . Wiem , że ten temat był wałkowany setki razem ,ale po prostu się obawiam , ponieważ staramy się z żoną o dziecko i każda sprawa związana z moją płodnością bardzo nas niepokoi. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam
Lek. Katarzyna Szymczak

Jądro jest jeszcze opuchnięte najprawdopodobniej w związku z zabiegiem, jeśli jednak coś Pana niepokoi radzę po porstu udac się do lekarza urologa lub lekarza wykonujacego u Pana zabieg.
Pozdrawiam