Szanse na zajście w ciążę po 10. latach od urodzenia pierwszego dziecka

Witam otóż chce mieć 2 dziecko po 10 latach :) i zaczęłam sie starać od 4 mies z mężem bezskutecznie :( kupiłam nawet test owul. Zrobiłam w niedziele i wyszły 2 paski w tym samym kolorze oprócz tego śluz jak jajko kurze dużo ,wiec tego dnia i dwa kolejne kochaliśmy sie :) wspomnę ze mam reg okres 28 dni :) czy jest szansa zeby wkoncu sie udało ????? Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Oczywiście, że jest. Mam za mało informacji odnośnie Pani historii medycznej aby oszacować jak duża.