Szybkie bicie serca i skoki ciśnienia w głowie

Mam 25 lat, 6 razy w tygodniu silownia lub pilka nozna. Od jakiegos czasu zauwazylem, ze przy zrobieniu na silowni treningu o wiekszej intensywnosci serce bije bardzo szybko i bardzo mocno wyraznie widac nawet przez koszulke. Podobnie mam z glowa, siedze w towarzystwie i przy dluzszym smiechu czuje skok cisnienia w glowie ktory powoduje chwilowy dyskomfort, jak ustepuje zaczyna mnie bolec glowa z przodu. Robilem badania krew, mocz, EKG, echo serca, RTG klatki, cisnienie przy pomiarze niskie

Lek. Tomasz Budlewski

Należałoby wykonać próbę wysiłków a aby zobaczyć reakcje organizmu na wysiłek. Proszę koniecznie udać się do lekarza kardiologa.