Szybsze i nierówne bicie serca po położeniu się spać

Witam. Od jakiegoś czasu męczy mnie taki problem: cały dzień jest wszystko w porządku, kładę się spać nawet strasznie zmeczona po 14h w pracy, zapadam w lekki sen....i się zaczyna: serce bije jak oszalałe bije bije bije zwaaaaalnia znowu bije bije bije zwalnia, w tym czasie normalnie momentalnie czuję pełny pęcherz i odchodzace spanie więc nie jest ciekawie

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza. konieczny jest zapis ekg aby moc coś więcej powiedzięć.